Jelenleg meghirdetett munkakörök:

Röntgen szakorvos

                            - határozatlan idejű szerződés

                            - egészségügyi szolgálati jogviszonyban

                            - szolgálati lakás biztosítható

Krónikus belgyógyászati osztály:

belgyógyász szakorvos

ápoló

A munkakörbe tartozó feladatok:
 - általános és szakápolói feladatok ellátása

Feltételek:
• OKJ 54, 55, felnőtt szakápoló végzettség
• 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

Fényképes szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló dokumentummal

Informatikus

Feltételek:

- szakirányú végzettség

- 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

Előny a hasonló területen szerzett tapasztalat

Érdeklődni a 34/342-840, 148-as melléken lehet.

Műszerész (Orvosi műszerek)

Elvárások:

- szakirányú végzettség

- 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

 Az állás betöltéséhez előnyt jelent a területen szerzett tapasztalat