Állásajánlat

Jelenleg meghirdetett munkakörök:

Röntgen szakorvos

                            - határozatlan idejű szerződés

                            - egészségügyi szolgálati jogviszonyban

                            - szolgálati lakás biztosítható

Krónikus belgyógyászati osztály:

belgyógyász szakorvos

gyakorló ápoló

A munkakörbe tartozó feladatok:
 - általános és szakápolói feladatok ellátása

Feltételek:
• OKJ 54, 55, felnőtt szakápoló végzettség
• 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:
kórházban, idősellátásban szerzett tapasztalat

Fényképes szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló dokumentummal

Informatikus

Feltételek:

- szakirányú végzettség

- 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

Előny a hasonló területen szerzett tapasztalat

Érdeklődni a 34/342-840, 148-as melléken lehet.

Műszerész (Orvosi műszerek)

Elvárások:

- szakirányú végzettség

- 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

 Az állás betöltéséhez előnyt jelent a területen szerzett tapasztalat

Kórház

2921 Komárom, Széchenyi u. 2.
Telefon: +36-34/342-840
Email: titkarsag@komnet.hu
www.komaromikorhaz.hu

Akadálymentesítési nyilatkozat

Rendelőintézet

2900 Komárom, Beöthy Zsolt u. 4.
Telefon: +36-34/344-080

Brigetio Gyógyfürdő

2900 Komárom Táncsics Mihály u. 34-36
Telefon: +36-34/540-073

Please publish modules in offcanvas position.