Ápolási eszközpark fejlesztés kórházunkban

Az Állami Egészségügyi Ellátó Központ „Egységes ápolási eszközpark kialakítása” elnevezésű projektjének folytatásaként újabb 11 db elektronikusan mozgatható multifunkcionális ápolási ágy és 15 db korszerű ápolási ágy érkezett kórházunkba. Minden ágy jól felszerelt, betegkapaszkodóval, infúziós állvánnyal, matraccal és egyéb ápolást segítő tartozékkal ellátott. Az új ápolási ágyak hatékonyabb betegápolást tesznek lehetővé kórházunkban, valamint betegeink komfortosabb környezetben gyógyulhatnak. Az elektronikusan pozicionálható betegágyak jelentősen javítják a gyógyító munka hatékonyságát, az ápolók munkáját is segítve könnyebben és biztonságosabban mozgathatják a betegeket.

Kórház

2900 Komárom, Széchenyi u. 2.
Telefon: +36-34/342-840

Rendelőintézet

Komárom, Beöthy Zsolt u. 4.
Telefon: +36-34/344-080

Brigetio Gyógyfürdő

2900 Komárom Táncsics Mihály u. 34-36
Telefon: +36-34/342-551 15 mellék.